АН Опора
АН Опора
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать
Gold partner
5
Лет на рынке
4
Года на сайте
14
Риелторов
121
Объявлений
17 306
Рекламная
активность

О компании

Купуєте чи продаєте квартиру в Хмельницькому?

АН «Опора» — агентство, якому довіряють
Ми допомагаємо швидко, вигідно та безпечно оформити угоди з нерухомістю. Працюємо чесно, відкрито й з турботою про результат.

Чому саме «Опора»:

1) 1500+ об’єктів у базі
Від бюджетних квартир до елітних будинків — добираємо те, що реально вам підходить.

2) Продуманий маркетинг без доплат
Розміщуємо ваш об’єкт на всіх популярних платформах (OLX, DomRia, Realtor, соцмережі, сайт агенції) — професійно, без зайвих витрат.

3) Сильна юридична підтримка
Гарантуємо юридичну чистоту угоди, захищаємо інтереси клієнта на кожному етапі.

4) Індивідуальний підхід до кожного
Розуміємо, що для вас ця угода — не просто цифри, а життєве рішення. Прислухаємось і супроводжуємо.

5) Безкоштовні консультації
Розповімо, як продати вигідніше, купити без ризику, уникнути помилок і не втратити гроші.

Просто зателефонуйте — і ми підберемо рішення під ваш запит.
АН «Опора». Там, де нерухомість стає зрозумілою та безпечною.

Портфолио реализованных объектов (220)

  • продано
    АН Опора
    48 000 $
    494 $/м²

    Кармелюка ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ Озерная
    5 комнат
    97 / 63 / 8 м²
    этаж 5 из 10
    2 г. назад
    🏢 Доброго дня! Пропонується до продажу простора та затишна 5-кімнатна квартира в новому будинку, розташована в районі Озерна на вулиці Кармелюка 10. Будинок має 9 поверхів, а квартира знаходиться на 5-му поверсі. Загальна площа квартири складає 97,1 квадратних метра. 🛠 Квартира знаходиться в косметичному стані. Всі кімнати облаштовані якісним ламінатом, а стеля виконана з гіпсокартону, покритого штукатуркою та фарбою. У квартирі встановлені металопластикові вікна, а планування двостороннє (схід-захід). Важливо відзначити, що квартира не кутова та не ліфтова, а вхідний тамбур спільний для двох квартир. 🚽 Санвузол в квартирі роздільний та облицьований. Крім того, є дві лоджії, які дозволять...
  • сдано
    АН Опора
    7 000 грн/мес

    Романа Шухевича ул. (Курчатова), 1-Д

    1 комната
    40 / 18 / 8 м²
    этаж 4 из 9
    1987 год постройки
    1 г. 11 мес. назад
    ОРЕНДА 1к квартири Ближні Гречани, вул. Шухевича Поверх 4/9, площа 40 кв.м Засклена лоджія з кухні Меблі, холодильник, пральна машина. В пішій доступності парк, магазини, супермаркет, зупинка міського транспорту, дитячий садочок.
  • сдано
    АН Опора
    14 000 грн/мес

    Січових стрільців, 5/1

    2 комнаты
    64 / 38 / 11 м²
    этаж 6 из 10
    2021 год постройки
    1 г. 11 мес. назад
    ОРЕНДА 2к квартири Озерна, Рауш, біля ТЦ Агора Поверх 6/10 Євроремонт Меблі, холодильник, пральна машина, WiFi. Тепла підлога в кухні. Санвузол роздільний Закритий двір. Чудова інфраструктура: поблизу озеро, ТЦ Агора, зупинки міського автотранспорту, все необхідне для комфортного проживання та відпочинку.
  • продано
    АН Опора
    52 800 $
    838 $/м²

    Пилотская ул., 117

    БЕЗ КОМИССИИ Тарабановка
    3 комнаты
    63 / 39 / 8 м²
    этаж 6 из 9
    2 г. назад
    🏠 Продається затишна 3к квартира у Раково! ⭐️ Площа: 63м2 🌟 Поверх: 6/9 🏡 Квартира утеплена . 🔥 Тепла підлога в санвузлі, два бойлера 🪑 Холодильник та пралка залишаються 🌞 Двостороннє планування: схід-захід 🌳 Комірка на поверсі 🛠️ Додаткові ніші для інструментів 📮 В будинку є пошта та супермаркет 🏫 Школа та садочок видно з вікна 💖 Чекаємо на нових власників! 🔑 Ваша мрія про ідеальне житло починається тут! 🏡✨
  • продано
    АН Опора
    59 000 $
    1 283 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 5/3-Б

    1 комната
    46 / 24 / 10 м²
    этаж 5 из 10
    2021 год постройки
    1 г. 11 мес. назад
    Продається нова однокімнатна квартира. Район Виставка, вул. Старокостянтинівське шосе. Один з найкращих забудовників міста Рауш. Площа квартири 46кв.м, не кутова. Житлова кімната велика, з нішою. Лоджія з кухні, засклена. Квартира знаходиться на 5 поверсі у будинку нової забудови. Зроблений якісний дизайнерський ремонт. Теплі підлоги в кухні, коридорі та санвузлі. Будинок зданий та обжитий. Є сучасний дитячий майданчик. Затишне місцерозташування, зручна інфраструктура та приваблива ціна роблять дану квартиру оптимальним вибором для життя та інвестування. Квартира підходить під всі іпотечні
  • продано
    АН Опора
    7 000 $
    111 $/м²

    Січових стрільців, 2/4

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Агора
    помещение для оказания услуг
    63 м²
    2 г. назад
    Продам готовий діючий бізнес. Салон краси в перспективному місці. Озерна, неподалік торгового центру Агора В стильному просторому салоні, комфортному і для роботи і для відвідувачів розташовані 2 робочих місця для манікюру 1 робоче місце для майстрів педикюру 1 місце бровіста-візажиста Є рецепція, зона очікування Приміщення доволі просторе (63 кв.м), що дозволяє організувати ще декілька робочих місць. Опалення індивідуальне, є кондиціонер, жалюзі, сигналізація, санвузол.
  • продано
    АН Опора
    46 500 $
    703 $/м²

    Майборського ул., 11/1

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Раково ЖК Дом
    2 комнаты
    66 / 36 / 11 м²
    этаж 8 из 10
    2022 год постройки
    2 г. 2 мес. назад
    🏢 Житловий комплекс 'Дім' - це нова будівля бізнес класу в місті Хмельницькому. 📍 Адреса: вул. Майборського, 11/1, район Раково у Хмельницькому. Данна квартира підлягає під різні державні програми: Є-Оселя 3% чи 7% та інші. Без сплати комісійних агентству. Продається 2кімнатан квартира. Квартира знаходиться на комфортному 8-му поверсі 10-ти поверхівки. Загальна площа квартири 66 м.кв, кухня 10,5м.кв. Кімнати првельної форми, як можна легко зонувати, з кімнати вихід на лоджію 4,07 м.кв, яку можна зробити у робочий кабінет. 🏗 Будинок побудований з використанням цегли. Загальна висота будівлі - 10 поверхів, стелі у квартирах досягають 2,8 метра. Будинок оснащений системою автономного опал...
  • сдано
    АН Опора
    8 500 грн/мес

    Циолковского ул., 5/1

    2 комнаты
    47 / 28 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1973 год постройки
    2 г. 1 мес. назад
    ОРЕНДА 2к квартири Раково, вул. Героїв АТО Поверх 4-й Меблі, холодильник, пральна машина, телевізор, WiFi В пішій доступності магазини, супермаркет АТБ, зупинка міського транспорту, поліклініка, 3 садочки, 2 школи
  • продано
    АН Опора
    31 700 $
    695 $/м²

    Довженка ул., 4

    1 комната
    46 / 19 / 15 м²
    этаж 4 из 10
    2021 год постройки
    2 г. 3 мес. назад
    Продається простора 1к квартира ЖК Перлина Проскурова 2. Загальна площа 45,6 м.кв. ,простора кухня - 14,8 м.кв. Квартира знаходиться на комфортному 4-му поверсі 10-ти поверхівки. Секція 1, здача весна 2024рік. Проводиться газифікація будинку. Зовнішній вигляд фасаду та планування помешкань відповідає сучасним тенденціям будівництва. Фасад будинку оздоблений декоративною штукатуркою, фасадною плиткою та клінкерною цеглою. Зовнішні стіни утеплені мінеральною ватою та посиленою звукоізоляцією. Територія ЖК Перлина Проскурова матиме огороджену територію, зони відпочинку, дитячий майданчик та місце для гостьової парковки. Цокольний поверх забудови – гаражі для мешканців будинку, комірки та комер...
  • продано
    АН Опора
    42 000 $
    875 $/м²

    Майборського ул., 4

    Відеотур Раково
    2 комнаты
    48 / 26 / 8 м²
    этаж 5 из 5
    2 г. 3 мес. назад
    🏠 Продається квартира в Раково 🌳 📐 Площа - 48,4м.кв. 🏗️ Будинок чеського планування 🛋️ Вмонтовані меблі залишаються: кухня, шафа-купе, спальня 🚿 Встановлена душова кабінка, вікна всі м/п 🎨 Ремонт в світлих тонах 📝 Виписуються без проблем, мінімальне оподаткування 🏫 Поруч все необхідне для життя: школа, садочок, зупинка транспорту, сквер, поліклініка, ринок, аптека, відділення банку, перукарня, ресторан та кафе, супермаркет, відділення нової пошти 💰 Ціна - договірна. Деталі за телефоном. 📞
  • сдано
    АН Опора
    6 500 грн/мес

    Кармелюка ул., 10

    1 комната
    40 / 20 / 8 м²
    этаж 1 из 9
    1998 год постройки
    2 г. 2 мес. назад
    ОРЕНДА 1к квартири Озерна, вул. Кармелюка Квартира розташована на першому поверсі Є засклений балкон з кухні. Є всі необхідні меблі, холодильник, пральна машина, двоспальне ліжко. Можна з дітьми. Без тварин. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону [телефон скрыт]Алла
  • продано
    АН Опора
    40 500 $
    794 $/м²

    Тернопільська ул., 12а

    2 комнаты
    51 / 25 / 12 м²
    этаж 2 из 10
    2 г. 2 мес. назад
    Продам 2к квартиру Новобудова здана Район Південно Захід Вул. Тернопільська 12а Поверх 2/10 Площа 51м Є балкон Лічильники на все+ котел Закритий двір
  • продано
    АН Опора
    47 500 $
    1 080 $/м²

    Провулок Вінницький 1, 16

    1 комната
    44 / 15 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    2 г. 1 мес. назад
    М. Хмельницький Продається 1-кімнатна квартира у новобудові ЖК 'Прованс'. Забудовник - Діта, що гарантує надійність та якість. Квартира розташована на 8-му поверсі з 10, знаходиться в будинку, де вже є щасливі мешканці! Особливості: - Площа 44 кв.м. - Євроремонт та тепла підлога для вашого комфорту. - Здача в експлуатацію у 2021 році, всі комунікації вже запущені
  • продано
    АН Опора
    33 000 $
    825 $/м²

    Шухевича, 12

    2 комнаты
    40 / 15 / 10 м²
    этаж 9 из 9
    2 г. 2 мес. назад
    1 кімнатна квартира студія Гречани,зупинка Аптека 40кв.м Панельний будинок Зовні утеплена Централізоване опалення Є бойлер на гарячу воду Меблі,техніка залишаються(є посудомийна машина) Зроблений ремонт Дуже тепла Поверх 9/9 Є техповерх
  • сдано
    АН Опора
    15 000 грн/мес

    Заречанская ул., 57/1

    3 комнаты
    86 / 40 / 15 м²
    этаж 10 из 10
    2 г. 3 мес. назад
    🏢 Привіт! Хочу розповісти тобі про чудову квартиру, яка знаходиться на виставці "Зарічанська, Електроніка". Це справжня перлина серед новобудов! 🌟 📐 Квартира має площу 86 квадратних метрів та розташована на 10-му поверсі. Ідеальне розташування для комфортного проживання! 🔑 Що робить цю квартиру особливою? Вона має євроремонт та роздільний санвузол, що дозволяє забезпечити комфорт та зручність для всієї родини. Крім того, тут є індивідуальне опалення, що дозволяє регулювати температуру самостійно. А якщо тобі подобається тепла підлога, то це саме те, що потрібно! 🌡️ 🛋️ Квартира мебльована, тут є 3 шафи-купе, 2 ліжка та один диван. Також вона оснащена всією необхідною технікою для комфортно...
  • сдано
    АН Опора
    11 000 грн/мес

    Кармелюка ул., 3/2

    1 комната
    44 / 18 / 12 м²
    этаж 9 из 10
    2 г. 2 мес. назад
    Оренда затишної 1-кімнатної квартири у районі Озерна (Рауш), поруч з Агорою! 🏠🌟 Особливості квартири: 🌲Розташована на 9-му поверсі 10-поверхового будинку. 🌲Площа квартири - 44 кв.м, виконаний якісний євроремонт. 🌲Тепла підлога у кухні, санвузлі та коридорі, що створює комфорт. 🌲Санвузол суміжний, оздоблений сучасною плиткою. 🌲Наявна необхідна техніка: холодильник, газова поверхня, пральна машина. 🌲Мебльована кухня з кухонним столом, гардеробна, м’яка частина у вітальні. 💰 Ціна оренди: 11000грн + витрати. 📞 Звертайтесь до Саши з АН «Опора» щоб домовитися про перегляд або отримати додаткову інформацію! #opora #оренда #хмельницкий
  • продано
    АН Опора
    39 000 $
    661 $/м²

    Яворницького пров, 8/1

    БЕЗ КОМИССИИ
    59 / 40 / 5 м²
    1 этаж
    3 сот
    2 комнаты
    1973 год постройки
    2 г. 5 мес. назад
    Продам затишний цегляний будинок в м. Хмельницькому Площа будинку 59 кв.м Є дві великі кімнати, кухня, їдальня, санвузол, прихожа. Вікна металопластикові. В будинку зроблений новий ремонт. Замінені сантехнічні труби, встановлені нові радіатори. Опалення індивідуальне газове. Встановлений двуконтурний котел. Додатково зроблені виводи для бойлера. Санвузол сумісний ( туалет+ванна) На кухні нові кухонні меблі, нова газова плита, нова пральна машина. Будинок газифікований, водопостачання централізоване, септик. Встановлені нові лічильники на газ, воду, електроенергію. Ділянка має 3 сотки На подвір'ї є плодові дерева, виноград, квіти. Є невеликий сарай. Побудований цегляний гараж для легкового...
  • продано
    АН Опора
    26 200 $
    845 $/м²

    Шухевича, 20

    1 комната
    31 / 15 / 8 м²
    этаж 7 из 9
    2 г. 4 мес. назад
    1 кімнатна квартира Вул Романа Шухевича Гречани Насолода Поверх 7/9 панель Кутова Площа 31м Є балкон
  • продано
    АН Опора
    31 500 $
    745 $/м²

    Кармелюка ул., 5/2

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Озерная
    1 комната
    42 / 20 / 8 м²
    этаж 5 из 10
    2023 год постройки
    2 г. 6 мес. назад
    м. Хмельницький Продається 1к квартира на Озерній Здана новобудова ЖК АвілаЛайн Комфортний середній поверх - 5/10 Площа 42,3 кв.м Встановлені якісні броньовані двері Квартира не кутова, двустороння. Має вдале зручне планування Лоджія з кімнати Встановлений котел Зроблено чорнове шпаклювання стін
  • продано
    АН Опора
    74 000 $
    930 $/м²

    вул. Січових стрільців, 3/3

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    80 / 43 / 16 м²
    этаж 4 из 10
    2019 год постройки
    3 г. 3 мес. назад
    Продам 2к квартиру в м.Хмельницькому Озерна, вул.Січових стрільців Здана і обжита новобудова Забудовник Рауш Поверх середній, квартира не кутова, двостороння Велика простора кухня 16 кв.м з виходом на лоджію. Кімнати роздільні, в одній із кімнат є незасклений балкон. Санвузол роздільний. Є і ванна і душова кабіна. Індивідуальне газове опалення Тепла підлога в кухні, коридорі, у ванній кімнаті В квартирі зроблений сучасний ремонт з високоякісних матеріалів, все продумано до дрібниць. Залишаються всі меблі та техніка. Чудова інфраструктура, є все необхідне для комфортного проживання. Неподалік ліс, озеро.
  • продано
    АН Опора
    32 000 $
    800 $/м²

    Георгия Гонгадзе ул. (Чкалова), 18/1

    БЕЗ КОМИССИИ Гречаны
    1 комната
    40 / 17 / 10 м²
    этаж 8 из 9
    1999 год постройки
    3 г. 6 мес. назад
    Продаж 1к квартири Ближні Гречани, зуп. Олімпійська Поверх 8/10, площа 40 кв.м Квартира утеплена ззовні Вдале зручне планування Вікна металопластикові Лоджія з кухні Санвузол роздільний В коридорі, на кухні плитка, в кімнаті ламінат Вікна виходять в двір

Центральный офис

Хмельницкий, Подільська 115
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: