АН Опора
АН Опора
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать
Gold partner
5
Лет на рынке
4
Года на сайте
14
Риелторов
121
Объявлений
17 306
Рекламная
активность

О компании

Купуєте чи продаєте квартиру в Хмельницькому?

АН «Опора» — агентство, якому довіряють
Ми допомагаємо швидко, вигідно та безпечно оформити угоди з нерухомістю. Працюємо чесно, відкрито й з турботою про результат.

Чому саме «Опора»:

1) 1500+ об’єктів у базі
Від бюджетних квартир до елітних будинків — добираємо те, що реально вам підходить.

2) Продуманий маркетинг без доплат
Розміщуємо ваш об’єкт на всіх популярних платформах (OLX, DomRia, Realtor, соцмережі, сайт агенції) — професійно, без зайвих витрат.

3) Сильна юридична підтримка
Гарантуємо юридичну чистоту угоди, захищаємо інтереси клієнта на кожному етапі.

4) Індивідуальний підхід до кожного
Розуміємо, що для вас ця угода — не просто цифри, а життєве рішення. Прислухаємось і супроводжуємо.

5) Безкоштовні консультації
Розповімо, як продати вигідніше, купити без ризику, уникнути помилок і не втратити гроші.

Просто зателефонуйте — і ми підберемо рішення під ваш запит.
АН «Опора». Там, де нерухомість стає зрозумілою та безпечною.

Портфолио реализованных объектов (220)

  • продано
    АН Опора
    34 000 $
    791 $/м²

    Каменецкая ул., 105

    2 комнаты
    43 / 28 / 7 м²
    этаж 4 из 5
    3 г. 6 мес. назад
    2к квартира вул.Кам'янецька (орієнтир-дитяча лікарня) Площа 43 кв.м, не кутова Поверх 4/5, цегляний будинок Вікна металопластикові Колонка на гарячу воду Балкон засклений Зроблений косметичний ремон Сучасне облицювання Зручне місцерозташування Хороша інфраструктура
  • продано
    АН Опора
    29 000 $
    935 $/м²

    Вайсера ул., 15

    1 комната
    31 / 18 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    3 г. 5 мес. назад
    Продається 1к квартира в центрі міста ( біля продуктового ринку) Комфортний середній 3-й поверх цегляного п'ятиповерхового будинку Площа квартири 31 кв.м Квартира утеплена ззовні Вікна металопластикові Балкон засклений Зроблений косметичний ремонт Сучасне облицювання, в кімнаті ламінат Колонка на гарячу воду Є всі лічильники
  • продано
    АН Опора
    38 000 $
    739 $/м²

    вул.Зарічанська, 6

    2 комнаты
    51 / 26 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    3 г. 11 мес. назад
    Продається 2к квартира Виставка, вул.Зарічанська. Поверх 1 високий, є цокольний поверх. Площа 51 кв.м Зроблений якісний ремонт. Залишаються вбудовані меблі, кухня, диван. Є прибудова 12 кв.м, в якій знаходиться підвал Огляд квартири в любий зручний для вас час. Телефонуйте [телефон скрыт]Алла
  • продано
    АН Опора
    26 000 $
    850 $/м²

    вул. Проскурівська, 99

    1 комната
    31 / 12 / 18 м²
    этаж 1 из 1
    3 г. 8 мес. назад
    Продам 1к квартиру Центр міста. Біля залізничного вокзалу Одноповерховий будинок Площа 30,6 кв.м Велика простора кухня-студія 17,5 кв.м + окрема кімната Новий дах з металопрофілю Індивідуальне опалення Вікна металопластикові Тепла підлога Залишаються всі меблі та техніка
  • продано
    АН Опора
    24 500 $
    572 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 17/1

    2 комнаты
    43 / 30 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    3 г. 8 мес. назад
    Продам 2к квартиру Центр міста, вул. Старокостянтинівське шосе Поверх 5, площа 42,8 кв.м, не кутова Жилий стан Вікна металопластикові Є кладовка Залишаються всі меблі та техніка Комфортне місцерозташування: поблизу є школа, дитячий садочок, зупинка міського автотранспорту, супермаркет, магазини, лікарня та інш. Чудове придбання як для проживання так і під сдачу. Будинок та двір: Затишний тихий двір, спокійні доброзичливі сусіди
  • продано
    АН Опора
    65 000 $
    765 $/м²

    Європейська ул.

    2 комнаты
    85 / 60 / 15 м²
    этаж 3 из 5
    4 г. 8 мес. назад
    Продам 2к квартиру в новобудові з євроремонтом та індивідуальним опаленням, квартира готова до проживання. ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВМОНТОВАНА КУХНЯ. Два балкони. НЕ пропустіть свій шанс жити в самому ЦЕНТРІ міста. ХОРОШІ сусіди. В будинку відеонагляд, закрита територія. Біля будинку зупинка транспорту, СІЛЬПО, аптека, школа. Квартира варта Вашої уваги. За детальною інформацією звертайтеся за номером телефона [телефон скрыт]Юля Інфраструктура: Поруч - школа, садочок, аптека, парк, супермаркет СІЛЬПО...
  • продано
    АН Опора
    11 200 $
    505 $/м²

    Тернопільська ул., 44

    1 комн. в 1 комн.
    22 / 13 / 7 м²
    этаж 1 из 9
    3 г. 11 мес. назад
    Продам 1 кімнату в гуртожитку - ПРИВАТИЗОВАНА Район Катіон Цегла Не кутова Поверх 1/9 Кімната 13.2 м.кв Кухня 7м.кв Загальна площа 22.2м Секція на 2 сім'ї Є лічильники Балкон на кухні Вікна в двір
  • продано
    АН Опора
    45 000 $
    1 000 $/м²

    Нижняя Береговая ул., 7

    1 комната
    45 / 20 / 15 м²
    этаж 6 из 10
    3 г. 11 мес. назад
    Продам 1к квартира Новобудова Район Виставка, Електроніка Будинок знаходиться біля пляжу Євроремонт Поверх 6/10 Площа 45м В квартирі все залишається
  • продано
    АН Опора
    35 000 $
    583 $/м²

    вул.Зарічанська

    БЕЗ КОМИССИИ
    3 комнаты
    60 / 46 / 7 м²
    этаж 2 из 5
    4 г. 7 мес. назад
    Продам 3к квартиру по вул. Зарічанській. Площа 60кв.м Поверх 2/5. Квартира зі зручним плануванням. Зроблено сучасний ремонт з якісних матеріалів. Велика простора кухня-студія + 3 жилих кімнати. Всі вікна металопластикові. Міжкімнатні двері дерев'яні. Лоджія засклена. Спокійний район з хорошою транспортною розв'язкою. Поруч будинку садочок, супермаркети, аптеки, зупинки міського транспорту. Мінімальний відсоток оподаткування при переоформленні квартири. Квартира без обтяжень і заборгованостей. Ціна 35000$ ☎️. [телефон скрыт]Алла АН КупиДом
  • продано
    АН Опора
    33 500 $
    598 $/м²

    вул. Камянецька

    3 комнаты
    56 / 41 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    4 г. 7 мес. назад
    Терміново продається 3к квартира в Центрі міста. Квартира розташована на 2 поверсі цегляного будинку. Двустороння, не кутова. Всі вікна металопластикові, є балкон з кімнати. Житловий стан. Будинок знаходиться в самому центрі міста, неподалік ЛибідьПлази. Таке розташування будинку забезпечує комфортне проживання, доступність до всіх закладів торгівлі, освіти, медицини, розваг.

Центральный офис

Хмельницкий, Подільська 115
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.